RAPOĆA Nerezine

Smješten na prekrasnoj lokaciji usred mirisne borove šume i opremljen svime što Vam može zatrebati, kamp Rapoća je idealno mjesto za odmor koje može primiti do 1000 gostiju. Kamp odiše tradicijom i kulturnom baštinom, zahvaljujući samostanu i zvoniku koji datiraju još iz 15. stoljeća, a nalaze se unutar samog kampa.

Prekrasna šljunčana plaža, mogućnost najma opreme za morske sportove te odlični uvjeti za jedrenje na dasci, čine kamp Rapoću savršenim izborom za odmor prepun morskih radosti. Smješten je pokraj malog, ribarskog naselja Nerezine, a dodatni sadržaji poput tržnice, suvenirnica te poštanskog ureda, dostupni su na samo 5 minuta hoda.  Kućni ljubimci također su dobrodošli te je dio sadržaja prilagođen posebno i njima.

Članovi Udruge kampista Hrvatske u kampu mogu ostvariti slijedeće pogodnosti:

15% popusta na cijenu osobe i parcele u periodu 7.4. - 9.6. & 26.8. - 9.10.,

GPS 44.663519, 14.397803