LOPARI CAMPING RESORT  Nerezine

Smješten ispod veličanstvenog brda Osoršćica i strateški pozicioniran na pola puta između povijesnog grada Osora i šarmantnog ribarskog sela Nerezine, Lopari pruža miran bijeg uz očuvanje povoljne blizine svim atrakcijama Lošinja.

Doživite spokoj i osjećaj privatnog utočišta, samo nekoliko koraka udaljenog od živopisnih gradova otoka. Kamp na 32 hektara može primiti do 1.270 gostiju, a velike parcele pružaju prostranu  atmosferu. Parcele su smještene na udaljenosti 50-150 m od plaže, omogućujući vam lako i ugodno uroniti u kristalno čistu vodu. Za ljubitelje windsurfanja, Lopari je idealno odredište za iskorištavanje snage vjetra i vožnju valovima.

Lopari je savršena baza za odmor prilagođen vašim individualnim potrebama - bilo da tražite aktivan odmor, opuštanje ili putovanje ispunjeno istraživanjem. Kamp nudi niz pogodnosti koje će unaprijediti vaš boravak:

Pogodnosti: 283 parcela, sve imaju internet, mobilne kućice : 130, sve imaju klimu i dozvoljeni su kućni ljubimci, besplatan WiFi, trgovina na licu mjesta, restoran Lopari, beach bar u Kruninu, vanjsko fitness područje, igrališta za djecu, mini klub, prostor za roštilj, iznajmljivanje hladnjaka, benzinska postaja unutar 1 km, ljekarna unutar 2 km, frizerski salon unutar 2 km

Sport:: mini multifunkcionalni tereni za tenis, nogomet, odbojku, košarku i badminton, mini golf s 12 rupa, stolni tenis, kajaci, štand Up Paddle Boards (SUP), windsurfanje

Plaža: 800 m šljunčana i prirodna plaža, te zasebna plaža za pse

Članovi UKH u kampu mogu ostvariti slijedeće pogodnosti:

10% popusta na cijenu osobe i parcele u periodu 1.4. - 12.6. & 28.8. - 10.10.,
5% popusta na cijenu osobe u terminu 13.6 - 27.8.

GPS 44,681258,14.396225

Lopari 1, 51554 Nerezine