SONČNI GAJ Terme Banovci

Kamp Sončni gaj - Terme Banovci nalazi se u sjeveroistočnom dijelu Slovenije, 8 km od nove Pomurske magistrale koju napuštate na izlazu Vučja vas. Kamp djeluje u sklopu Termi Banovci te uz tekstilni dio koji radi tijekom cijele godine ima i nudistički FKK dio koji radi od 31.3. do 1.11. U kampu također možete iznajmiti sobe u hotelima i bungalovima, kao i unajmiti mobilne kućice za 4 osobe.

Možete se odlučiti i za all inclusive kampiranje koje uključuje polupansion i kartu za kupanje te struju na parceli. U određenim terminima nude i pakete obiteljskog kampiranja.

Gostima kampa na raspolaganju su vanjski bazen s običnom vodom, bazen s dva tobogana, dječji bazen, termalni bazen s masažnim efektima, manji bazen s prirodnom vodom i FKK bazen. Oko bazena je lijepo uređen prostor za sunčanje sa barom i restoranom. Unutra se nalazi i bazen s termalnom vodom te cijeli svijet sauna - 3 finske i 1 turska sauna.

U sklopu lječilišta nalazi se bar i restoran, au obližnjem selu nalazi se trgovina. Svakog jutra u kamp se donosi i svježi kruh.

Članovi Udruge kampista Hrvatske:

42,00 € za 2 osobe sa kartom za kupanje i parcelom sa strujom od 10.2. - 28.3 i 2.4. do 26.4. U ostalim terminima 10% popusta na kampiranje po osobi.

GPS: 46.572379,16.169908

Banovci 1A, 9241 Veržej, Slovenija