AMINESS AVALONA CAMPING RESORT Povljana

Aminess Avalona Camping Resort smjestio se na zelenom rtu južnog Paga, pružajući vam najglamuroznije kampiranje na otoku koje možete zamisliti. Doživite VIP tretman usred netaknute prirode, na korak od zadivljujućeg Jadrana uz 180 privatnih bazena s pogledom na more, prvoklasne sadržaje za zabavu i rekreaciju te sofisticirane gourmet užitke. Upoznajte svoj ekstravagantni kutak prirode koji pruža neslućenu slobodu izbora, na lokaciji koja oduzima dah!

Svaka parcela Aminess Avalona Camping Resorta pomno je uređena kako bi se prilagodila vašem jedinstvenom stilu odmora, uz privatnost i nezamislivu udobnost kraj mora. Ne zaboravimo da vas ovdje očekuju i jedine parcele s privatnim bazenom u čitavoj Hrvatskoj! Bilo da putujete s obitelji, društvom, u paru, solo ili ste digitalni nomadi željni svog mirnog kutka usred divljine, ovdje ćete se osjećati slobodno kao ptica!

Očaravajuća šljunčana plaža kampa duž koje se nižu prvoklasni sadržaji mamit će vas poput zavodljive pjesme sirene. Od udobnih ležaljki i osvježavajuće hladovine do vodenih sportova i barova, ovdje ćete moći provesti čitave dane. Ako ste odabrali parcelu s privatnim bazenom, imat ćete priliku uroniti u vlastiti svijet vodenih užitaka s očaravajućim pogledom na vizure otoka Paga. Zvuči savršeno? Zato što jest.

Zavoljet ćete svoj odmor u kampu Aminess Avalona zbog neslućene slobode izbora koja se proteže na sve sadržaje, a osobito gourmet ponudu. Od osvježavajućih ljetnih salata do steakova, džin-tonika i plemenitih vina, razmazit ćemo sva vaša osjetila. Kad vaši mališani ogladne ili jednostavno želite predahnuti uz piće s meditativnim pogledom na zlatne sutone, prošećite do jednog od naših restorana i barova, a u kampu će vam na raspolaganju biti i slastičarnica, pekarnica i market. Birajte ambijent koji vam najviše odgovara, a ljubazno osoblje i neodoljiva otočna vibra odradit će sve ostalo.

Članovi UKH uz predočenje iskaznice u kampu ostvaruju navedene pogodnosti tijekom 2024. godine:

27,00 € za 2 osobe i psa na Premium, Comfort i Standard parcelama u periodu 29. 3. – 16. 5. (uklj.), 20. 5. - 28. 5. (uklj.), 2. 6. - 30. 6. (uklj.) te 9.9. – 12. 10. (uklj.).  ili 10% popusta na cijenu osobe na ostalim parcelama

U razdoblju 1. 7. – 8. 9. (uklj.) vrijedi samo popust od 5% na cijenu osobe.

GPS 44.33469,15.09908Aminess Avalona Camping Resort

Put Rastavca bb, 23249 Povljana