Objavljeno: 21. 03. 2024 - 9:23

U TERME ČATEŽ UZ 10% POPUSTA

Uz UKH karticu ostvarite 10% popusta na cijene kampiranja u kampu TERME ČATEŽ tijekom 2024. godine. 

Ugodno podneblje u Čatežu jamči užitke kampiranja u prirodi cijelu godinu! Odlično uređen kamp sa grijanim sanitarnim objektima, suvremenim čvorovima napajanja za auto kućice i električnim priključcima na prostorima za kampiranje, u svako godišnje doba, izvrstan je izbor za suvremene nomade koji traže vrhunski kamp u Sloveniji. Kamp je idealan za obitelji i goste željne aktivnog odmora u netaknutoj slovenskoj prirodi. Bogat izbor sportsko-rekreacijskih sadržaja i animacijski program jamče da nikome neće biti dosadno.  Za najmlađe, u kampu su uređena dječja igrališta. Za to vrijeme, roditelji mogu bezbrižno uživati u odmoru u prirodi ili relaksaciji sportskog duha na pjeskovitom igralištu za odbojku i rukomet. 

Kamp Terme Čatež

SI – 8250 BREŽICE, Topliška cesta 35

Tel: +386 7 62 07 810, +386 7 49 36 700

U TERME ČATEŽ UZ 10% POPUSTA
  AKTUALNO - Novosti - Sve