Objavljeno: 06. 02. 2023 - 6:41

U Aquapark Istralandia uz popust od 10% na cjelodnevne ulaznice
U Aquapark Istralandia uz popust od 10% na cjelodnevne ulaznice

Svi članovi Udruge kampista Hrvatske (uz predočenje članske iskaznice UKH ili eCCI kartice te osobne iskaznice) u mogućnosti su iskoristiti 10% popousta na 2 cjelodnevne standardne ulaznice u Aquaparku ISTRALANDIA.

Doživite osvježavajuću pustolovinu u drugom najboljem vodenom parku u Europi i osigurajte sebi i svojim najmilijim nezaboravnu avanturu. Uzbuđenje i zabava zagarantirani su u ovom vodenom svijetu u blizini Novigrada na 23 različita tobogana sa preko 2 km cijevi, od visokih i strmih za hrabrije, preko tobogana s gumenjacima.

Otkrijte, zašto je najzabavnija voda u Istri samo u Aquaparku Istralandia.

Više informacija ovdje

  AKTUALNO - Novosti - Sve