Objavljeno: 07. 07. 2023 - 7:52

61. EUROPA RALLY - PRIJAVITE SE!

61. EUROPA RALLY održati će se od 16.-20. svibnja 2024. godine u kampu ČIKAT na otoku Lošinju.

Sve informacije, program i cijene, te prijavnicu možete pronaći na službenoj stranici samog događaja:

https://www.europarally2024.com/hr/

Bilo nam je zadovoljstvo preuzeti pokroviteljstvo 61. Europa Rallyja - međunarodnog relija ljubitelja karavaning turizma, koji će sljedeće godine u svibnju doći u Mali Lošinj. Uvjereni smo da ćemo biti dobar domaćin manifestacije, a njeni sudionici da će doživjeti turistička iskustva koja će ih potaknuti da ponovno posjete kako Lošinj, tako i Kvarner te Hrvatsku.

Zahvaljujemo Europa Rally Committee na ukazanom povjerenju UDRUZI KAMPISTA  HRVATSKE i tvrtci JADRANKA TURIZAM iz Lošinja za organizaciju ovog značajnog događaja u turističkom okruženju. 

Sve 

  AKTUALNO - Novosti - Sve