Objavljeno: 15. 04. 2024 - 2:34

61. EUROPA RALLY - PRIJAVITE SE!

61. EUROPA RALLY održati će se od 16.-20. svibnja 2024. godine u kampu ČIKAT na otoku Lošinju.

PRIJAVE SE ZAPRIMAJU DO 5. 5.! 

Sve informacije, program i cijene, te prijavnicu možete pronaći na službenoj stranici samog događaja: https://www.europarally2024.com/hr/

Bilo nam je zadovoljstvo preuzeti pokroviteljstvo 61. Europa Rallyja - međunarodnog relija ljubitelja karavaning turizma, koji će sljedeće godine u svibnju doći u Mali Lošinj. Uvjereni smo da ćemo biti dobar domaćin manifestacije, a njeni sudionici da će doživjeti turistička iskustva koja će ih potaknuti da ponovno posjete kako Lošinj, tako i Kvarner te Hrvatsku.Zahvaljujemo Europa Rally Committee na ukazanom povjerenju UDRUZI KAMPISTA  HRVATSKE i tvrtci JADRANKA TURIZAM iz Lošinja za organizaciju ovog značajnog događaja u turističkom okruženju. 

The 61st EUROPA RALLY will be held from 16.-20. May 2024 in the ČIKAT camp on the island of Lošinj. APPLICATIONS ARE RECEIVED UNTIL 5/5! You can find all the information, program and prices, as well as the application form, on the official page of the event itself: https://www.europarally2024.com/hr/ It was our pleasure to take over the sponsorship of the 61st Europa Rally - an international rally for fans of caravanning tourism, which will come to Mali Lošinj next year in May. We are convinced that we will be a good host of the event, and that its participants will have tourist experiences that will encourage them to visit Lošinj, Kvarner and Croatia again. We would like to thank the Europa Rally Committee for their trust in the CROATIA CAMPER ASSOCIATION and the company JADRANKA TURIZAM from Lošinj for organizing this important event in a tourist environment.

  AKTUALNO - Novosti - Sve