Objavljeno: 27. 02. 2023 - 8:08

60. EUROPA RALLY Krakow

EUROPA CAMPING RALLY je događaja koje je prije 60 godina napravljen u svrhu stvaranja prijateljstva među turistima/kampistima diljem Europe. Ove godine će se u Poljskoj, u Krakowu, proslaviti 60. godišnjica Europa Rallyja. 

Organizatori su gotovo godinu dana radili na tome da od 25. do 29. svibnja 2023. sve protekne po planu i da reli uđe u povijest, prije svega kao uspješan i siguran. 

Udruga kampista Hrvatske također planira odlazak u Krakow. Možete se prednajaviti na email: ukh@camping-croatia.com pa ćete dobiti sve informacije. UKH ekipa će put Krakowa 24. 5. a povratak će biti 30. 5.

A više informacija o samom događaju kao program održavanja, mjesto održavanja, planirane izlete možete pronaći ovdje:

https://europarally2023.com/index.php/en/english/

  AKTUALNO - Novosti - Sve