Objavljeno: 18. 01. 2024 - 9:12

20% POPUSTA NA JADROLINIJU ZA 61. EUROPA RALLY

Svi sudionici 61. EUROPA RALLY-a po prijavi za sudjelovanje dobiti će voucher Jadrolinije na e-mail. Voucher nosi 20% popusta za kupnju trajektne karte za otok Lošinj.

All participants of the 61st EUROPA RALLY will receive a Jadrolinija voucher by e-mail after registering for participation. The voucher carries a 20% discount for the purchase of a ferry ticket to the island of Lošinj.

Alle Teilnehmer der 61. EUROPA RALLY erhalten nach der Anmeldung zur Teilnahme einen Jadrolinija-Gutschein per E-Mail. Mit dem Gutschein erhalten Sie 20 % Rabatt beim Kauf eines Fährtickets zur Insel Lošinj.

Tutti i partecipanti al 61° EUROPA RALLY riceveranno un buono Jadrolinija via e-mail dopo la registrazione per la partecipazione. Il buono dà diritto ad uno sconto del 20% sull'acquisto del biglietto del traghetto per l'isola di Lussino.

Všetci účastníci 61. ročníka EUROPA RALLY dostanú po prihlásení sa k účasti e-mailom voucher Jadrolinija. Poukážka zahŕňa 20% zľavu na nákup lístka na trajekt na ostrov Lošinj.

 

Všichni účastníci 61. ročníku EUROPA RALLY obdrží po přihlášení k účasti e-mailem voucher Jadrolinija. Poukaz přináší 20% slevu na nákup lístku na trajekt na ostrov Lošinj.

A 61. EUROPA RALLY minden résztvevője a részvételi regisztrációt követően e-mailben kap egy Jadrolinija utalványt. Az utalvány 20% kedvezményt ad Losinj szigetére induló kompjegy megvásárlásához.

 

Wszyscy uczestnicy 61. EUROPA RALLY otrzymają voucher Jadrolinija drogą mailową po dokonaniu rejestracji uczestnictwa. Voucher uprawnia do 20% zniżki na zakup biletu promowego na wyspę Lošinj.

 

Tous les participants du 61e EUROPA RALLY recevront un bon Jadrolinija par e-mail après s'être inscrits pour participer. Le bon offre une réduction de 20 % pour l'achat d'un billet de ferry pour l'île de Lošinj.

Todos os participantes do 61º EUROPA RALLY receberão um voucher Jadrolinija por e-mail após a inscrição para participação. O voucher oferece um desconto de 20% na compra de um bilhete de ferry para a ilha de Lošinj.

Todos los participantes del 61º RALLY EUROPA recibirán un vale de Jadrolinija por correo electrónico después de registrarse para participar. El bono incluye un descuento del 20% en la compra de un billete de ferry a la isla de Lošinj.

20% POPUSTA NA JADROLINIJU ZA 61. EUROPA RALLY
  AKTUALNO - Novosti - Sve